JEDEN KROK KE ZDRAVÍ, JEDEN KROK KE KRÁSE

Poslední novinky:

O nás

29.06. 2020

Jedinečné procedury i produkty pro domácí péči


Více než kosmetika? Naše dermokosmetika!

Vyzkoušejte naše kosmetická ošetření i programy cílených dermokosmetických ošetření (které naleznete na našem webu pod "ORDINACE"). Kosmetika Sanatoria Europa je úzce propojena s dermatologickou ordinací. Oddělení kosmetických a cílených dermokosmetických ošetření vede zdravotní sestra s odborným zaměřením dermatologie, dermokosmetika, kosmetika!

Příjemné a vysoce účinné produkty řecké dermokosmetiky Tzimas Cosmetics pro domácí ošetření jsou v prodeji na recepci Sanatoria Europa a na https://shop.sanatoriumeuropa.eu/

 

 

Kategorie: Upozornění
Zaslal: jana

Velmi účinná ošetření pleti řeckou dermokosmetikou Tzimas Cosmetics. Vedle obecných kosmetických ošetření využíváme také jedinečné, konkrétně cílené programy, sestavené a testované řeckou firmou Tzimas Cosmetics.

Dermokosmetika Tzimas pokrývá komplexní potřebu moderní péče o pleť. Je vyvíjena, vyráběna a testována s péčí, vysokou zodpovědností a velmi přísným nastavením pro bezpečnost a účinnost produktů dle evropských předpisů.

Účinnost přípravků Tzimas Cosmetics je založena na jejich specifickém složení, obsahujícím přírodní a multifunkční složky, příznivé pro zdraví pokožky, a to zejména:
· Vitamíny (A, E, C, panthenol, biotin, nikotinamid, B6, B2)
· Výtažky z bylin středomořské flóry

- Řecký extra panenský olivový olej a další vybrané rostlinné oleje
- Hydratační prvky, aminokyseliny a další složky se specifickými účinky (antioxidační, zklidňující, regenerační, proti vráskám)
· Bioflavonoidy, polyfenoly a další složky rostlinného původu
· Složky mořského původu
· Specifické biopeptidy, které stimulují syntézu kolagenu a elastinu
 · Esenciální oleje (garantované 100% přírodní)

 

Author: 

Klub pevného zdraví vzp

Poskytujeme slevy členům Klubu pevného zdraví VZP