JEDEN KROK KE ZDRAVÍ, JEDEN KROK KE KRÁSE

Poslední novinky:

O nás

01.08. 2022

Královský krém ANCH


Jedinečný biorezonanční krém ANCH pro každodenní péči o pleť. Vyživuje, zjemňuje, omlazuje. Významné zkvalitnění pleti již po deseti dnech užívání.

Kategorie: Upozornění
Zaslal: jana

Krém s bohatou texturou. Pro hlubokou a okamžitou hydrataci. Rychlá absorbce, sametový pocit. Jedinečný biorezonanční krém ANCH propojuje staré egyptské zkušenosti doplněné o údaje z přeložených papyrů nalezených v Řecku (zejména Leydenský a Hearstův) s moderními  laboratorními možnostmi. Je vyroben z výhradně  biologicky čistých suroviny z řeckých hor, základem je panenský olivový olej z rodinného sadu. Biorezonance znamená, že nepůsobí jen jednosložkově na kůži, ale po delší době celkově v organismu spouští regenerační pochody a startuje harmonizačně omlazující procesy (vstřebávané přírodní látky působí na očistu vnitřních orgánů).

Proč název ANCH?

Egyptský hieroglyf anch je po tisíciletí symbolem života a měl i praktický význam. Mimo jiné sloužil jako rezonátor (anténa) pro harmonizaci energie materiálů i živočišných druhů. Označovaly se jím léky a recepty v tradiční medicíně a byl (a je) součástí obřadů při jejich výrobě. Tento silný tvarový zářič zesiluje jejich účinnost.

Author: