JEDEN KROK KE ZDRAVÍ, JEDEN KROK KE KRÁSE

Poslední novinky:

O nás

01.03. 2022

Koupelová sůl: pro RELAX i HUBNUTÍ


Koupel v mořské soli je výborným antidepresivem, má příznivý účinek na pokožku, na nervový systém a celkový stav těla, dokonce je dobrým pomocníkem při hubnutí.

 
Kategorie: Obecné
Zaslal: jana

Přírodní mořská sůl obsahuje mnoho užitečných složek. Draslík a sodík působí na čištění buněk od škodlivin. Hořčík aktivuje buněčný metabolismus. Jód se podílí na snížení cholesterolu a zlepšení metabolismu, brom pomáhá k uklidnění nervového systému a má hojivé účinky na kůži.

 PROČ DOPLNIT HUBNUTÍ O SOLNÉ KOUPELE?

Solné koupele bývají doporučované jako dobrý pomocník při hubnutí. Proč? Existuje několik důvodů: Mořská sůl stimuluje prokrvení pokožky a detoxikuje. Pod jejím vlivem se zrychluje metabolismus (což je užitečné nejen při hubnutí, ale také pro zmírnění nebo prevenci celulitidy). Solné koupele uvolňují jak fyzický, tak i emoční stres - a odstranění stresu je to nejlepší, co můžete udělat, abyste nepřibrali.

TIPY NA OBOHACENÉ SOLNÉ KOUPELE:

Koupel s esenciálními oleji: Do připravené solné lázně se přidá cca 10 kapek esenciálního oleje.

Koupel vám kromě terapeutického účinku poskytne příjemný pocit a relaxaci s vaší oblíbenou vůní. Bylinná koupel: K solné koupeli můžete přidat odvar z heřmánku, máty, kozlíku apod. a posílit ji tak o účinky bylin

Koupel francouzské krásky“: Na 250 g mořské soli 1/2 litru mléka a lžíci medu. I do takové koupele je také dobré přidat pár kapek esenciálních olejů.

Detoxikační koupel soda a sůl: 100 gr. sody a 250 gr. nadrcené mořské soli rozpustit ve vroucí vodě a nalít do koupele.

Koupel sůl a jablečný ocet (hubnutí): 270 ml octa zahřát v mikrovlnné troubě, poté přidat 150 gr. Nadrcené mořské soli a nechat rozpustit, poté přidat do koupele.

 Vysoce kvalitní mořskou sůl Sanatorium seženete u nás na recepci nebo na: https://zdraviapuvab.cz

Author: