JEDEN KROK KE ZDRAVÍ, JEDEN KROK KE KRÁSE

Poslední novinky:

O nás

26.10. 2021

Jílové koupele a zábaly? Tělo vám poděkuje!


Ať už vás trápí únava a ranní ztuhlost kloubů, problémy s pokožkou nebo "jen" podzimní únava, rozhodně doporučujeme vyzkoušet naše jílové koupele nebo zábaly!

Kategorie: Obecné
Zaslal: jana

Používáme certifikovaný, velmi kvalitní minerální jíl, pocházející z těžby v hlubinných dolech, kde doprovází ložiska mořské soli. Obsahuje vysokou koncentraci ekologicky čistých minerálů a je naprosto srovnatelný s bahnem z Mrtvého moře.

Jeho užívání se osvědčuje při revmatických obtížích, zpomaluje degenerativní procesy, minerální látky účinně pronikají do organismu a působí proti osteoartritidě.

Má vynikající absorpční schopnost, proto je vhodný také k detoxikaci těla, organismus uklidňuje a tonizuje. Pomáhá z těla odstraňovat těžké kovy a jiné jedovaté látky. Výborné účinky prokazuje například i při léčbě celulitidy. Značné množství minerálních látek v minerálním jílu Sanatorium působí pozitivně na pokožku - proti stárnutí, k regeneraci, osvěžení a hlubší očistě pleti, pomáhá při akné, lupénce, vyrážkách.

Jílová koupel

Příjemná lázeňská procedura – koupel v červeném minerálním jílu vysoké kvality, který je díky bohatství minerálů a stopových prvků nenahraditelným pomocníkem např.:

- v boji s celulitidou a lokálním tukem
- při detoxikaci organismu a odstraňování únavy
- proti revmatickým bolestem
- pro zkvalitnění pokožky

Doba: 20 - 30 min
Cena : 300 Kč

Jílový zábal

Záda + šíje nebo Nohy      150 Kč
Celé tělo                            280 Kč

 

Author: 

Klub pevného zdraví vzp

Poskytujeme slevy členům Klubu pevného zdraví VZP