Akce

Letní posila do našeho týmu

Pro váš velký zájem se nám povedlo zajistit další thajskou masérku, abychom zkrátily objednací dobu. To je skvělá zpráva pro všechny, kteří si chtějí dopřát relaxaci a uvolnění napětí v těle i mysli. Thajská masáž je totiž starobylé umění, které kombinuje akupresuru, jógu a meditaci. Má mnoho pozitivních účinků na zdraví a pohodu, jako je například zlepšení krevního oběhu, posílení imunity, snížení stresu a bolesti svalů a kloubů. A navíc je to i velmi příjemný a vzrušující zážitek!

Pokud jste ještě nezkusili thajskou masáž, neváhejte a rezervujte si termín co nejdříve. Nabízíme různé techniky thajské masáže, jako je tradiční thajská masáž, olejová masáž, bylinná masáž nebo reflexní masáž nohou. Můžete si vybrat délku masáže od 30 minut do 2 hodin a také si přizpůsobit intenzitu tlaku podle vašich preferencí. Naše recepční vám ráda poradí, jakou masáž si zvolit podle vašich potřeb a přání.

Tak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes tedy Pondělí až Pátek od 8.00 do 17.00 hodin na našem telefonním čísle 603 501 306 nebo e-mailu sanatoriumeuropa@gmail.com a domluvte si svůj termín včas.

Těšíme se na vás!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *