HUBNUTÍ A DETOX

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ – NOVĚ

Moderní systém za pomoci přístrojů pro účinné lymfodrenáže na principu presoterapie (masáž stlačeným vzduchem) s šestnácti komorami a plynulou regenerací, poskytuje možnost měnit zaměření masáže od základní lymfodrenáže a prevence otoků až po hlubší rekondiční a regenerační masáž svalů. Lymfodrenáž prováděna na dolních končetinách. Procedura je mimo jiné ideální pro rychlou, jednoduchou a bezpečnou regeneraci svalů a odplavení metabolitů (laktátu), čímž zkracuje dobu potřebnou k odpočinku před další zátěží a snižuje rizika svalových zranění.

 • zlepšuje lymfatický oběh, snižuje otoky, odstraňuje celulitidu
 • tlakovou masáží působí na problematické partie
 • tvaruje ochablé partie
 • úleva od svalové a nervové bolesti z únavy nohou a z pocitu těžkých nohou
 • zlepšení prokrvování končetin a prevence revmatické artritidy
 • zlepšuje elasticitu kůže, působí proti stárnutí pokožky
 • hojení vředů žilní stázek
 • prevenci a léčbě zvětšených žil
 • podpora hojení ran a rekonvalescence
 • Doba ošetření: 60 min
 • Doporučená aplikace: 2 – 3x týdně, celkem 5 – 10 ošetření.

K ošetřením přístroji Bodyterm a Termosauna ZDARMA analýza na osobní váze Tanita

BODYTERM

Kombinace tepla a elektrostimulace svalů – dochází k formování postavy a odstraňování celulitidy v problémových partiích. Vzhledem k velikosti a počtu destiček lze ošetřovat všechny problémové partie najednou. Odstraňuje celulitidu, tvaruje a zpevňuje ochablé partie. Ošetřované partie: břicho, boky, stehna, hýždě, kolena, paže.

Doba ošetření: 60 min + 15 min příprava.

Doporučená aplikace: 2 – 3x týdně, celkem 5 – 10 ošetření.

BONUS: na každých 5 ošetření 1 ošetření zdarma

TERMOSAUNA (katalytická termolipolýza)

Unikátní kombinace ošetření specifickými přípravky s tepelnou terapií a katalytickou podporou s cílem zvýšit odbourávání tukových zásob. Tukové buňky se následkem zvýšené teploty rozloží, odpadové produkty tělo vyloučí. Úbytek hmotnosti za jedno ošetření je 0,5 – 0,8 kg tuku (údaj výrobce, měřeno na přístrojích IN BODY).

 • stimuluje rovnoměrné pocení a s tím spojené vylučování tekutin a škodlivých látek
 • společně se speciálními produkty k ošetření těla podporuje odbourávání tukových zásob
 • prokazatelně a intenzivně odstraňuje přebytečnou vodu a otoky
 • má relaxační účinky díky pocitu tepla, navíc zmírňuje bolesti kostí, kloubů a svalů
 • výsledky jsou viditelné již při prvním ošetření
 • metoda je bezpečná a bez známých kontraindikací

Průběh ošetření v termosauně: aplikace speciálního přípravku, položení klienta/ky na jednorázovou folii a zabalení do termosauny. Po ošetření v termosauně je vlhkým ručníkem odstraněn přípravek, případně (dle druhu ošetření) nanesena závěrečná péče. Sprchování se doporučuje nejdříve po 4-6 hodinách po proceduře, protože působení přípravků na kůži „dobíhá“. Doporučuje se absolvovat série min. 5 ošetření. Jednorázově pak např. při pocitu vyčerpání, stresu, bolestech pohybového aparátu po námaze apod.

„SLIM PROGRAM“/ TERMOSAUNA + SLIM EXPRESS SERUM

Tzimas Procedura obsahuje:

jemnou masáž problematických míst speciálním přípravkem Slim Express Serum (cca 15 min) a zabalení do termosauny

termolipolytické ošetření (termosauna) (30 min)

Celková doba procedury: 50 – 60 min

DOPORUČENÁ FREKVENCE OŠETŘENÍ: 1. a 2. týden: 2 ošetření, 3. a 4. týden: 1 ošetření

BONUS: na každých 5 ošetření 1 ošetření zdarma

ÚČINNÁ LÁTKA Slim Express Serum Tzimas: Speciální sérum pro ošetření těla za účelem boje proti celulitidě, pro zeštíhlení problematických míst těla a zamezení ochabování těla při ztrátě hmotnosti. Účinné látky: Výtažky z břečťanu a pupečníku asijského (Centella asiatica) (antiedematózní účinky), Výtažky ze zeleného čaje a koňského kaštanu (antioxidanty), Mořské řasy (bohaté na stopové prvky), Hydrolyzované mléčné proteiny („rezervoár“ aminokyselin pro skladbu kolagenu a elastinu), Vitamín A (rekonstrukční účinky), Vitamín E (antioxidant, hydratační účinky), Alantoin (keratoplastické účinky), Panthenol (hydratační a protizánětlivé účinky)/

„RELAX PROGRAM“ / TERMOZÁBAL (s využitím TERMOSAUNY)

Detoxikace – Relaxační účinky – Zmírnění celulitidy – Odbourávání tukových zásob – Odstranění přebytečné vody a otoků – Zmírnění bolestí kostí, kloubů a svalů – Pozitivní ovlivnění zánětů obličejových dutin

Procedura obsahuje:

Jemná masáž problematických míst speciálním sérem na hubnutí a tvarování těla nebo přípravkem na uvolnění bolestí kloubů a svalů (dle účelu, resp. přání klienta)20 minut v termosauně

BONUS: na každých 5 ošetření 1 ošetření zdarma

OSOBNÍ ANALÝZA NA VÁZE TANITA

vyšetření v délce cca 15-20 min, kdy se dozvíte, jak je na tom vaše tělo

program analýzy: tělesná hmotnost, procento tělesného tuku, podíl vody, svalové hmoty, biologický věk organizmu ad. výsledky dostanete v tištěné podobě

K ošetřením přístroji Pneuven (lymfodrenáž), Bodyterm a Termosauna: ZDARMA

Manuální procedury k podpoře hubnutí a tvarování těla naleznete v sekcích Zábaly a koupele a Masáže (speciální zábaly, speciální koupele)

Upozorňujeme – časy zde uvedené se mohou mírně lišit, protože u každé prováděné procedury se snažíme o přístup k individuálním potřebám každého klienta.