RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ KOUPELE

JÍLOVÁ KOUPEL

Příjemná lázeňská procedura – tato koupel v červeném minerálním jílu vysoké kvality, který je díky bohatství minerálů a stopových prvků nenahraditelným pomocníkem

  • v boji s celulitidou a lokálním tukem – při detoxikaci organismu a odstraňování únavy- proti revmatickým bolestem- pro zkvalitnění pokožky. Čas procedury: 20 – 30 min.

DETOXIKAČNÍ – LÉČIVÁ KOUPEL Z MOŘSKÝCH ŘAS

Tato koupel dodává tělu nezbytné minerály, stopové prvky, detoxikuje a aktivuje proces zeštíhlení

  • Zrychluje krevní oběh, metabolismus a ulevuje od bolesti. Přináší relaxaci a uvolnění. Tento produkt je veden v registru léků a má medicínsky ověřené účinky na lupénku, ekzémy aj. kožní problémy. Čas procedury: 20 – 30min.

RELAXAČNÍ KOUPEL S RŮŽOVÝM OLEJEM

Tato koupel je relaxační, uvolňující i mírně afrodiziakální

  • Navozuje dobrou náladu a odstraňuje napětí svalové i psychické. Rozjasní pokožku, dodá ji sametový vzhled a jemnost. Obsahuje: růžový olej, mandlový olej, santalové dřevo. Čas procedury:: 20 – 30 min.

PROTI STRESOVÁ – CHMELOVÁ KOUPEL

Tato koupel je výrazně uklidňující koupel, podporuje látkovou výměnu, zmírňuje gastro obtíže a psychické napětí

  • Napomáhá regeneraci pokožky a zvyšuje její odolnost proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.Obsahuje: chmel, meduňku. Čas procedury: 20 – 30 min.

TRADIČNÍ EGYPTSKÁ KOUPEL

Tato koupel napomáhá při bolestech kloubů, vyplavování škodlivin z těla, zvyšuje pohybovou vitalitu a má příznivé účinky na nervovou soustavu

  • Obsahuje: květ ibišku súdanského, jasmín a hloh. Čas procedury: 20 – 30 min.

VONNÁ OLEJOVÁ KOUPEL

Tato koupel je nejúčinnější a velmi příjemný způsob péče o suchou a citlivou pokožku

  • Pro tuto koupel, která obsahuje řecký mandlový olej, si sami zvolíte vůni z řady esenciálních olejů. Čas procedury: 20 – 30 min.

Upozorňujeme – časy zde uvedené se mohou mírně lišit, protože u každé prováděné procedury se snažíme o přístup k individuálním potřebám každého klienta.