LÉKAŘSKÁ KOSMETIKA

  • Ošetření aknózní pleti
  • Hydratační péče
  • Sensicare (pro velmi jemnou a citlivou pleť, vč. atopického ekzemu)

OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ PLETI

U aktivních a těžších forem akné je vždy vhodné, aby stav choroby nejdříve zhodnotil lékař, který rozhodne o případné nutnosti léčby a optimální kombinaci s dermokosmetickým ošetřením. Prosíme, respektujte doporučení odborné zdravotní sestry, pokud bude podmiňovat ošetření komplikovanějších případů lékařským vyšetřením.

Terapeutické ošetření aknózní pleti při aktivním akné
Obsahuje: dvoufázové hloubkové čištění pleti speciálními přípravky Acne Treatment Deep Cleanser a Skin Tonic Lotion, dále enzymatický peeling a následná aplikace Acnelia mask lokálně na komedony. Po jejím odstranění pak aplikace bylinné gelové masky (Herbal Gel Mask) na celou plochu postižené pleti. Po očištění následuje zklidňující krémová maska (Skin Calming Cream Mask na komedony nebo ložiska akné + ošetření očního okolí pomocí Herbal Eye Gel. Závěr – hydratační ošetření Aqua Derm a v případě potřeby aplikace speciálního krycího a léčebného make-upu.
Doporučuje se ošetření při aktivním stavu opakovat, ideálně 2 – 3 x týdně
Celková doba ošetření: 60 minut
Produkty (Tzimas Cosmetics) pro domácí ošetření:
Skin Tonic Lotion, Acnelia Mask, Aqua Derm, Acnelia Make-up

Speciální hydratační ošetření pro aknózní pleť nebo pleť náchylnou k akné
( Ošetření vhodné při začínajícím nebo nekomplikovaném akné, při akné v klidovém období, pro zmírnění následků akné a jako doplňkové ošetření k dermatologické léčbě )
Obsahuje: čištění pleti přípravky Face Cleansing Gel nebo Acne Treatment Deep Cleanser (dle stavu akné), dále Camphor Mask (speciální kafrová maska), bylinná maska Herbal Gel Mask a ošetření očního okolí přípravkem Herbal Eye Gel. Závěr – hydratační ošetření Aqua Derm a v případě potřeby aplikace speciálního krycího a léčebného make-upu.
Celková doba ošetření: 60 minut
Produkty (Tzimas Cosmetics) pro domácí ošetření: Camphor Mask, Aqua Derm, Acnelia Make-up

HYDRATAČNÍ PÉČE

(Regenerace a omlazení nedostatečně hydratované pokožky se známkami stárnutí. Samostatná procedura nebo doplňkové ošetření k lékařskému dermoestetickému zákroku)
Obsahuje: základní péče, aplikace pleťového séra a masky s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, antioxidantů, vitamínů a peptidů, obličejová masáž, závěrečná péče.
Celková doba ošetření: 60 – 70 minut

SENSICARE

(Pro velmi jemnou, citlivou pleť, vč. pokožky s atopickým ekzémem)
Obsahuje: základní ošetření, aplikace pleťového séra a multivitamínové masky pro velmi citlivou pokožku, obličejová masáž, závěrečná péče.
Celková doba ošetření: 60 – 70 minut

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

Ultrazvukové čištění pleti – profesionální špachtle s vysokou frekvencí impulsů, šetrné a důkladné čištění pleti.
Fototerapie ( LED light therapie)
Samostatná procedura
Celková doba ošetření: cca 30 minut
i jako doplněk při kosmetickém ošetření (zvýhodněná cena)

Upozorňujeme – časy zde uvedené se mohou mírně lišit, protože u každé prováděné procedury se snažíme o přístup k individuálním potřebám každého klienta.