THAJSKÉ MASÁŽE

CHRÁMOVÉ THAJSKÉ MASÁŽE V SANATORIU EUROPA

Prováděné thajskými masérkami spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř, a tímto způsobem dosahuje celkového fyzického a psychického uvolnění. Tím se liší od naší běžné klasické masáže, která pracuje pouze se svaly.

Klasická thajská masáž

Působí se na tlakové body, uvolňují se svaly, klouby, chodidla, natahují se šlachy a páteř, masáž přináší tělu fyzické a psychické uvolnění. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla a vyvíjejí účinný tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou tak, aby došlo k odblokování linií energie a k celkové harmonii těla.

 • Čas procedury: 60 minut
 • Čas procedury: 90 minut
 • Čas procedury:120 minut
Olejová thajská masáž

Tato masáž je mírnější formou klasické thajské masáže, při které se vyvíjí menší tlak na jednotlivé body těla, které budou podrobeny systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř až po zádové svaly, pomocí speciálních masážních olejů. Velice příjemné je zakončení, při kterém dochází k promasírování paží a nohou, a to včetně jednotlivých prstů.

 • Čas procedury: 60 minut
 • Čas procedury: 90 minut
 • Čas procedury:120 minut
Královská thajská masáž

Tato masáž je kombinací tradiční thajské a olejové masáže obohacená o přikládání speciálních horkých bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Thajské bylinky a koření obsažené v sáčcích napomáhají dokonalému uvolnění a účinnému odbourávání stresu. Po této masáži se budete cítit jako znovuzrození.

 • Čas procedury: 90 minut
 • Čas procedury: 120 minut
4. Thajská masáž zad a šíje

Tato masáž uvolňuje napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Různými tlaky a hmaty se masírují akupresurní body které se stimulují a tím dochází k uvolnění napětí a odstranění stresu.

 • Čas procedury: 30 minut
 • Čas procedury: 60 minut
Thajská masáž nohou

Tato masáž stimuluje reflexní body jednotlivých orgánů na chodidlech a je spojená s masáží svalů lýtek a uvolnění jednotlivých prstů na nohou, která účinně působí na psychiku a odbourání stresu.

 • Čas procedury: 30 minut
 • Čas procedury: 60 minut

NOVÉ PROCEDURY

Thajská masáž teplým kokosovým olejem
(relax a omlazení pokožky)

Relaxační a zkrášlující masáž nahřátým bio kokosovým olejem. Jemnější typ masáže, který je zároveň cíleným a účinným hydratačním ošetřením pokožky, kterou zanechává hedvábně jemnou a pružnou.

Čas procedury: 60 minut

Thajský regenerační balíček
(očista, omlazení, rekondice pokožky a těla)

Úvodní peelingová masáž těla je šetrným a příjemným způsobem očistné kúry, která odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty pleti, ale také povzbuzuje mysl a přináší pocit svěžesti. Celotělová maska zajišťuje hlubokou regeneraci a výživu pokožky. Účinek očistné a výživné kúry významně posiluje 60 minutová olejová masáž, která je zároveň skvělou rekondicí pro tělo i psychiku.

Celotělový peeling 30 minut  +  Celotělová maska 30 minut  +  Olejová masáž 60 minut

Celkový čas procedury: 120 minut

Thajské prohřívací kúry (T.P.K)
(peeling a masáž teplým olejem)

Úvodní peelingová masáž je šetrným a příjemným způsobem očistné kúry, která odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty pleti, ale také povzbuzuje mysl a přináší pocit svěžesti. Navíc posiluje účinky následné tlakové masáže teplým olejem, která výrazně ulevuje od bolestí zad, svalů a kloubů. Prohřívá, velmi příjemně uvolňuje tělo a napomáhá odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu.

T.P.K.  1

Celotělový peeling 30 minut + Masáž teplým olejem 90 minut

Celkový čas procedury: 120 minut

T.P.K.  2

Infrasauna 15 minut + Celotělový peeling 30 minut + Masáž teplým olejem 60 minut

Celkový čas procedury: 105 minut

Thajský peeling celého těla

Čas procedury: 30 minut

Thajské omlazující rituály (T.O.R)

T.O.R.  1

Celotělový peeling 30 minut  +  Masáž obličeje olej/wood (masážní dřívko) 30 minut  +  Olejová masáž 60 minut

Celkový čas procedury: 120 minut

T.O.R.  2

Obličejová masáž olej/wood (masážní dřívko) 30 minut

Masáž zad a šíje 30 minut

Celkový čas procedury: 60 minut

Omlazující thajská masáž obličeje + hlavy

Čas procedury: 30 minut

Thajská masáž chodidel + lýtek (s masážním dřívkem)

Čas procedury: 30 minut

Upozorňujeme – časy zde uvedené se mohou mírně lišit, protože u každé prováděné procedury se snažíme o přístup k individuálním potřebám každého klienta.